
Кулер для процессора PcCooler S83 Pro, алюминий/медь, 1x100 мм sRGB, для Intel 1700/1200/115x, AMD AM5/AM4, до 98 Вт, высота 122
627 ₴
- Нет в наличии
- Код: 139182
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
PcCooler S83 Pro — це стильний кулер баштового типу з яскравим підсвічуванням. Прилад охолоджує центральний процесор і забезпечує оптимальну температуру для його нормального функціонування. Модель S83 Pro сумісна з великою кількістю корпусів ПК завдяки компактним розмірам: висоті 122 мм, довжині 115 мм і ширині 62 мм.

Особливості PcCooler S83 Pro
- Кулер оснащений двома спеченими трубками з чистої міді діаметром 6 мм. Теплові трубки прямо контактують з процесором і ефективно відводять від нього тепло.
Артикул производителя: S83 PRO
id mcrtr-280732
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PCcooler |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 365 г |
| Высота | 120-129 мм |
| Габарити | 115 x 62 x 122 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Цвет | Black/Silver |
| Конструкция | баштова |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Кількість теплових трубок | 2 |
| Максимальное количество оборотов | 1500-1999 об/хв |
| Максимальний TDP | до 100 Вт |
| Материал основы | алюміній та мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Підключення | 3 pin |
| Подсветка | RGB |
| Розмір вентилятора | 100 мм |
| Уровень шума | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
Информация для заказа
- Цена: 627 ₴


