-3%

Корпус GTL Gaming 'Shield', черный, без БП, Mid Tower, ATX / Micro ATX / Mini ITX, 1xUSB 3.0 / 2xUSB 2.0, макс. CPU - 155 мм / VGA
2 064 ₴
2 004 ₴
- В наличии
- Код: 139213
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
GTL 2625B7 Black — це інноваційний корпус формату Mid Tower, створений для ентузіастів і геймерів, які цінують оригінальний дизайн у поєднанні з високою функціональністю. Цей корпус являє собою ідеальний баланс між естетикою, продуктивністю і можливостями для кастомізації.
- Дизайн і конструкція. Корпус виконаний в елегантному чорному кольорі і має стандартні розміри для Mid Tower. Головною особливістю дизайну є унікальна передня панель, що складається з ромбоподібних елементів, зібраних у шестигранники. Це геометричне рішення не тільки надає корпусу футуристичного вигляду, а й забезпечує ефективну вентиляцію. Прозора бічна панель дає можливість продемонструвати внутрішні компоненти системи, створюючи вражаючу візуальну композицію.
- Сумісність і формфактор. GTL 2625B7 підтрим
Артикул производителя: GTL2625B1
id mcrtr-281455
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTL |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок питания | без БЖ |
| Габарити корпусу | 375x200x430 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | немає |
| Цвет | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 155 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 320 мм |
| Місць для вентиляторів | 6 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм / 2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Подсветка | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/140/240/280 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/240/360 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпуса | Midi Tower |
Информация для заказа
- Цена: 2 004 ₴


