
Корпус Qube BOREY черный, без БП, Mini Tower, ATX, Mini ITX, 1хUSB 3.0, 2хUSB 2.0, 390x190x440 мм, 4.35 кг (BOREY_F5NU3)
3 027 ₴
3 021 ₴
- В наличии
- Код: 139231
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Qube BOREY Black — це корпус формату MidTower, який призначений для тих, хто шукає надійність і універсальність. Його модульна конструкція дозволяє легко адаптувати корпус під будь-які потреби користувача. Він виконаний у строгому чорному кольорі з мінімалістичними лініями і пиловою сіткою на передній панелі, що робить його ідеальним вибором для професійних робочих станцій і потужних ігрових систем. Система підсвічування RGB у вбудованих вентиляторах надає індивідуальності та дозволяє налаштувати зовнішній вигляд системи під особисті вподобання.
Артикул производителя: BOREY_F5NU3
id mcrtr-281752
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Qube |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок питания | без БЖ |
| Габарити корпусу | 390x190x440 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 4 |
| Цвет | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 165 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 285 мм |
| Місць для вентиляторів | 6 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Подсветка | є |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/240 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпуса | Midi Tower |
Информация для заказа
- Цена: 3 021 ₴


