
Вентилятор 120 мм, 2E Gaming Air Cool ACF1206-ARGB, чорний/білий, 120х120х25 мм, ARGB підсвічування, 1200 об/хв, 25 дБ, 3-pin /
457 ₴
- В наявності
- Код: 139238
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вентилятор 120 мм, 2E Gaming Air Cool ACF1206-ARGB, Black/White, 120х120х25 мм, ARGB підсвічування, 1200 об/хв, 25 дБ, 3-pin / 3-pin (ARGB), гідравлічний підшипник (2E-ACF1206-ARGB)
Артикул виробника: 2E-ACF1206-ARGB
id mcrtr-282002
Артикул виробника: 2E-ACF1206-ARGB
id mcrtr-282002
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| PWM | немає |
| Вентилятор | 120 x 120 мм см |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Довжина кабелю(ів) | 50 см |
| Колір | Black |
| Комплект | 1 шт |
| Конектор | 6 pin |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Максимальна кількість обертів | 1200 об/хв |
| Модульний | Немає |
| Область підсвічування | лопаті та корпус |
| Обороти | 1200 об/хв |
| Обороти (макс.) | 1200 об/хв |
| Повітряний потік (макс.) | 30 CFM |
| Призначення охолодження | для корпусу |
| Підсвічування | RGB |
| Подшипник | Гідродинамічний (FDB) |
| Реверсний | Немає |
| Роз'єм живлення | 3-pin |
| Роз'єм підсвічування | 3-pin (5V) |
| Розмір | 120 мм Ш х Д х В |
| Рівень шуму | 25 дБ |
| Рівень шуму (макс.) | 25 дБ |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип підсвічування | ARGB |
| Тип підшипника | гідродинамічний підшипник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 457 ₴


