-16%

Корпус GameMax Infinity Mini белый, без БП, Mini Tower, Micro ATX / Mini ITX, 1хUSB 3.0, 2хUSB 2.0, 358х275х373 мм, 3.6кг
3 125 ₴
2 623 ₴
- В наличии
- Код: 139241
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
GameMax Infinity Mini White — це елегантний і компактний корпус, створений для тих, хто цінує естетику та функціональність однаковою мірою. Цей мініатюрний шедевр у білому виконанні призначено для складання потужних систем на базі материнських плат форматів Micro ATX і Mini-ITX, пропонуючи унікальне поєднання стилю і продуктивності.
Особливості GameMax Infinity Mini White
- Дизайн і матеріал
Артикул производителя: INFINITY MINI WHITE
id mcrtr-282219
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gamemax |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок питания | без БЖ |
| Габарити корпусу | 358х275х373 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | немає |
| Цвет | white |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 155 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 330 мм |
| Місць для вентиляторів | 7 |
| Місць для вентиляторів на бічній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 2x120 мм |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Подсветка | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на бічній панелі | 120/240 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/140/240 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на нижній панелі | 120/240 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпуса | Mini Tower |
Информация для заказа
- Цена: 2 623 ₴


