-1%

Монитор 23.8' MSI Modern MD2412P, черный, WLED, IPS, 1920x1080 (16:9), 1 мс, 100 Гц, 250 кд/м?, 1000:1, 178°/178°, 2x3 Вт,
8 926 ₴
8 866 ₴
- В наличии
- Код: 139242
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сучасний монітор Modern MD2412P від компанії MSI з діагоналлю 23.8" та роздільною здатністю Full HD (1920 х 1080) створений для того, щоб радувати користувача якісним зображенням і неймовірним дизайном. Завдяки елегантному та витонченому зовнішньому вигляду серія Modern MD2412 чудово виглядає в будь-якому приміщенні та на будь-якому столі.

Особливості візуалізації
- Монітор MSI Modern MD2412P оснащено рідкокристалічною матрицею типа IPS, яка відтворює барвисте зображення, насичене чіткими деталями.
- Втілена технологія HDR збагачує картинку глибокими кольорами, покращує діапазон контрастності і підвищує рівень яскравост
Артикул производителя: MODERN MD2412P
id mcrtr-282327
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | IPS |
| Пользовательские характеристики | |
| Adaptive Sync | є |
| DVI | немає |
| DisplayPort | немає |
| HDMI | 1 |
| VESA | 75x75 |
| VGA | немає |
| Web-камера | немає |
| Ігрові технології | Adaptive Sync |
| Безрамковий екран | Да |
| Вага з підставкою | 4.7 кг |
| Встроенные динамики | 2 x 3 Вт |
| Изогнутый экран | Нет |
| Відгук матриці | 1 мс |
| Габарити з підставкою (ШхВхГ) | 542x490x201 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Додаткові роз'єми | аудіороз'єм |
| Діагональ екрана | 23.8" |
| Цвет | Black |
| Цвет рамки | Черный |
| Контрастность | 1000:1 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість Thunderbolt | немає |
| Кількість USB Type-C | 1 |
| Можливість нахилу | є |
| Наявність динаміків | є |
| Поворот на 90° (Pivot) | Да |
| Регулювання за висотою | є |
| Разрешение | 1920x1080 |
| Сенсорний | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Частота обновления экрана | 100 Гц |
Информация для заказа
- Цена: 8 866 ₴


