
Колонки 2.0 Trust Polo, черный, 4 Вт, 3.5 мм, питание от USB, 1.3 м (25164)
802 ₴
- В наличии
- Код: 139247
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Trust Polo 2.0 — невелика акустична система, яка складається з двох окремих динаміків. Компактні за розміром ці колонки не займуть багато місця на вашому столі та забезпечать чистий звук для більш приємної та ефективної робочої атмосфери.

Характеристики Trust Polo 2.0
- Система Trust Polo має два звукових канали (ліва та права колонки), які працюють без низькочастотного підсилювача.
- Максимальна потужність, яку можуть підтримувати динаміки протягом тривалого часу — 4 Вт (RMS). Пікова потужність складає 8 Вт.
- Прилад живиться від USB, а це означ
Артикул производителя: 25164_TRUST
id mcrtr-282421
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Trust |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| FM тюнер | немає |
| Аудіосистема | 2 |
| Вес (кг) | 0.3 кг |
| Габарити колонки | 7.4 x 7.7 x 7.6 см |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Длина кабеля | 1.3 м |
| Питание | від USB |
| Загальна потужність | до 10 Вт |
| Цвет | Black |
| Потужність динаміків | 4 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| Подсветка | немає |
Информация для заказа
- Цена: 802 ₴


