-5%

Кофемолка Eisen ECG-038B, черный, 250W, загрузка 80гр, лезвия из нерж. стали, защита от перегрева
824 ₴
785 ₴
- В наличии
- Код: 139252
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кавомолка Eisen ECG-026B — ідеальний вибір для вас! Цей пристрій має місткий контейнер для зерен і леза з нержавіючої сталі. Через компактні розміри подрібнювач не займе багато місця на кухні.
Особливості EISEN ECG-026B
- Завдяки двигуну потужністю 250 Вт і ножам кавомолка швидко та легко перетирає кавові зерна в дрібний порошок, практично за лічені секунди.
- Місткий 60-грамовий контейнер для кавових зерен дає можливість подрібнити достатню кількість кави на кілька чашок ароматного напою.
- Корпус кавомолки виготовлений із високоякісного пластику, що робить її легкою та зручною у використанні.
- Завдяки системі захисту від перегріву EISEN ECG-026B кавомолка автоматично знижує температуру, коли вона підіймається занадто високо, захищаючи механізм.
- Для додаткової безпеки подрібнювач оснащений стопорним механізмом, який запобігає роботі пристрою, якщо кришка не закрита.
Кавомолка EISEN ECG-026B — це не тільки прис
Артикул производителя: ECG-038B
id mcrtr-282628
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Eisen |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость контейнера | 51-100 г |
| Импульсный режим | немає |
| Автоблокування | є |
| Вес | 0,64 кг |
| Відсік для меленої кави | немає |
| Габарити ВxШxГ | 200x100x110 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Дисплей | немає |
| Дозування порції кави | немає |
| Защита от перегрева | є |
| Цвет | Black |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мощность | 201-250 Вт |
| Регулювання ступеня помелу | немає |
| Система помолу | Ножова |
| Таймер | немає |
Информация для заказа
- Цена: 785 ₴


