-8%

Телевизор 40' OzoneHD 40FSN93T2, 1920х1080, 60 Гц, Smart TV, Android 12.0, DVB-T2/C, 2xHDMI, 2xUSB, 1xнаружная антенна Wi-Fi, VESA
9 229 ₴
8 500 ₴
- В наличии
- Код: 139268
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сучасний телевізор OzoneHD 40FSN93T2 з діагоналлю 40 дюймів та роздільною здатністю Full HD (1920 × 1080) відмінно відтворює високоякісне відео. Його тонка майже безрамна конструкція ідеально підходить для будь-якого інтер’єру. Прилад можна розмістити на горизонтальній поверхні за допомогою зручних ніжок або підвісити на стіні, використовуючи кріплення, яке відповідає монтажному стандарту VESA (200 × 100).

Особливості OzoneHD 40FSN93T2
- Телевізор оснащено рідкокристалічною VA-панеллю з DLED-підсвічуванням та коефіцієнтом контрастності у співвідношенні 1500:1. Така система забезпечує відтворення деталізованої картинки з глибокими чорним кольорами та яскравими світлими відтінками.
Артикул производителя: 40FSN93T2
id mcrtr-283305
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | OzoneHD |
| Страна производитель | Китай |
| Операционная система | Android TV |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| HDMI | 2 |
| LAN-порт | є |
| Smart TV | є |
| VESA | 200x100 |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 895x515x85 мм |
| Габарити з підставкою (ШхВхГ) | 895x555x200 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діагональ екрана | 40" |
| Енергоспоживання (в роботі) | 66 Вт |
| Картрідер | немає |
| Цвет рамки | Черный |
| Контрастность | 1500:1 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість USB | 2 |
| Наличие Wi-Fi | є |
| Особенности | безрамковий |
| Потужність динаміків | 2 x 10 Вт |
| Разрешение | 1920x1080 |
| Тип | LED |
| Цифровий тюнер | DVB-T2, DVB-C |
Информация для заказа
- Цена: 8 500 ₴


