
Кофемолка Liberton LCG-2302, черный, 150W, 60г, блокировка включения при снятой крышке, пластиковый корпус, нож из нержавеющей
730 ₴
- В наличии
- Код: 139276
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кавомолка Liberton LCG-2302 призначена для використання в побутових цілях. Представлений пристрій можна застосовувати для подрібнення не тільки кавових зерен, а й для створення унікальних спецій з власноруч зібраних трав.
Особливості Liberton LCG-2302
- Контейнер для кавових зерен здатний вмістити в себе 60 г вмісту. При цьому можна підготувати за один сеанс порцію кави, якої вистачить на кілька разів не тільки вам, а й цілій компанії поціновувачів цього прекрасного напою.
- Основний масив роботи припадає на леза, які подрібнюють зерна, перетворюючи їх на мелену масу. Для створення ножів перевагу віддали нержавіючій сталі, яка бездоганно підтримує гостроту ріжучих елементів, а також не окислюється.
- Імпульсний режим — це особлива функція кавомолки Liberton LCG-2302, яка дає можливість повністю контролювати процес помелу.
- Кавомолка потужністю 150 Вт допоможе якісно і швидко подрібнити зерна для приготування улюбленого напою.
Побалуйте себе ча
Артикул производителя: LCG-2302
id mcrtr-283609
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Liberton |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Импульсный режим | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость контейнера | 51-100 г |
| Автоблокування | є |
| Вес | 0.5 кг |
| Відсік для меленої кави | немає |
| Габарити ВxШxГ | 165х83х83 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Дисплей | немає |
| Дозування порції кави | немає |
| Защита от перегрева | немає |
| Цвет | Black |
| Материал корпуса | Пластик |
| Мощность | 101-150 Вт |
| Регулювання ступеня помелу | немає |
| Система помолу | Ножова |
| Таймер | немає |
Информация для заказа
- Цена: 730 ₴


