-27%

Система жидкостного охлаждения ID-Cooling FX120 ARGB, Intel: 1700/1200/2066/2011/1366/1151/1150/1155/1156, AMD: AM4/AM5, до 150 Вт
2 490 ₴
1 824 ₴
- В наличии
- Код: 139283
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ID-Cooling FX120 ARGB — це невелика та доволі легка система рідинного охолодження. Вона захищає центральний процесор персонального комп’ютера від перегріву, забезпечуючи йому оптимальні температурні умови для повноцінної роботи. Модель доволі просто встановлюється на платформу та міцно тримається на ній навіть під час транспортування.

Особливості ID-Cooling FX120 ARGB
- ID-Cooling FX120 ARGB характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 150 Вт. Вона чудово підходить для ігрових систем або комп’ютерів, які використовують потужні процесори з великим тепловим викидом під час інтенсивного навантаження.
- Прилад має неперевер
Артикул производителя: FX120 ARGB
id mcrtr-283696
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ID-Cooling |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Дисплей | немає |
| Довжина патрубків | 330 мм |
| Живлення вентиляторів | 4-pin |
| Живлення помпи | 3-pin |
| Цвет | Black |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Матеріал основи водоблоку | мідь |
| Призначення охолодження | для процесора |
| Подсветка | ARGB |
| Режим керування | PWM / DC |
| Розмір вентилятора | 120 x 120 x 25 мм |
| Уровень шума | до 35 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156, 2066, 2011 |
| Тип охлаждения | рідинне охолодження |
| Тип подшипника | гідродинамічний підшипник |
| Типорозмір вентилятора | 120 мм |
| Форм-фактор системи | 120 мм |
| Швидкість обертання вентиляторів | 500-1800 обертів/хв |
Информация для заказа
- Цена: 1 824 ₴


