-19%

Кулер для процессора ID-Cooling FROZN A720 черный, 2x140 мм, 7 тепловых трубок, алюминий/медь, Intel: 2066, 2011, 1700, 1200,
3 848 ₴
3 114 ₴
- В наличии
- Код: 139284
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ID-Cooling FROZN A720 — це подвійна система охолодження центрального процесора. Потужна модель забезпечує найкращі температурні умови для продуктивної роботи вашого комп’ютера. Кулер має стильний дизайн, виконаний у класичному чорному кольорі та компактні розміри, що підходять для всіх типів збірок ПК.

Особливості кулера ID-Cooling FROZN A720
- Величина теплової потужності системи охолодження складає 300 Вт. ID-Cooling FROZN A720 чудово підходить для процесорів Intel та AMD, які щоденно працюють під великими навантаженнями.
- Матеріал основи кулера - це нікельована мідь. Вона відома своєю високою теплопровідністю та стійкіс
Артикул производителя: FROZN A720 BLACK
id mcrtr-283699
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ID-Cooling |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1300 г |
| Высота | 160-169 мм |
| Габарити | 140 x 153 x 163 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Цвет | Black |
| Конструкция | баштова |
| Количество вентиляторов | 2 |
| Кількість теплових трубок | 7 |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 300 Вт |
| Материал основы | нікельована мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Подсветка | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 140 мм |
| Уровень шума | до 35 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156, 2066, 2011 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
Информация для заказа
- Цена: 3 114 ₴


