-16%

Кулер для процесcора ID-Cooling FROZN A400 черный, 92 мм, 4 тепловых трубок, алюминий/медь, Intel: 1851, 1700, 1200, 1150, 1151,
1 256 ₴
1 056 ₴
- В наличии
- Код: 139285
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ID-Cooling FROZN A400 — це стильний кулер баштового типу, що забезпечує комфортні температурні умови для роботи центрального процесора. Система охолодження розміщується у повністю закритому корпусі з чорним матовим покриттям. Прилад має компактні розміри та підходить для всіх типів ПК.

Особливості ID-Cooling FROZN A400
- Кулер характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 180 Вт. Це енергоефективний варіант, який чудово охолоджує більшість процесорів Intel та AMD.
- Основа приладу складається з поєднання алюмінію та міді. Ці метали
Артикул производителя: FROZN A400 BLACK
id mcrtr-283706
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ID-Cooling |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 580 г |
| Высота | 120-129 мм |
| Габарити | 93 x 78 x 123 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Цвет | Black |
| Конструкция | баштова |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 180 Вт |
| Материал основы | алюміній та мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Подсветка | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 92 мм |
| Уровень шума | до 25 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
Информация для заказа
- Цена: 1 056 ₴


