-11%

Кулер для процессора ID-Cooling SE-802-SD V3, алюминий/медь, 1x80 мм, Intel 1700/1200/1151/1150/1155/1156, AMD: AM5/AM4/AM3, до 95
514 ₴
457 ₴
- В наличии
- Код: 139286
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ID-Cooling SE-802-SD V3 — це невеликий кулер баштового типу, який забезпечує можливість продуктивної роботи центрального процесора. Прилад підходить для встановлення на платформу AMD та Intel. Верхня кришка системи охолодження накрита матовою пластиною для більш стильного вигляду при суміщенні з апаратною базою вашого комп’ютера.

Особливості кулера ID-Cooling SE-802-SD V3
- Модель SE-802-SD V3 характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 95 Вт. Це компактний і енергоефективний варіант для легких систем, де не потрібна велика потужність охолодження.
- Основа кулера складається з таких матеріалів, як алюміній і мідь. Алюмін
Артикул производителя: SE-802-SD V3
id mcrtr-283709
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ID-Cooling |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 290 г |
| Высота | 110-119 мм |
| Габарити | 115 x 65 x 116 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Цвет | Black/Grey |
| Конструкция | баштова |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Кількість теплових трубок | 2 |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 95 Вт |
| Материал основы | алюміній та мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Підключення | 3 pin |
| Подсветка | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 80 мм |
| Уровень шума | до 25 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4, AM3 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
Информация для заказа
- Цена: 457 ₴


