
Кулер для процессора Arctic Freezer 36, черный, алюминий/медь, 2x120 мм, для Intel 1700, AMD AM5/AM4, высота 159 мм (ACFRE00123A)
2 610 ₴
1 949 ₴
- В наличии
- Код: 139300
- +380 (67) 249-48-482ий
Висококласна обробка з алюмінієвою верхньою панеллю
Завдяки конфігурації "push-pull" Freezer 36 вражає не лише ефективним охолодженням, але й своїм дизайном. Припаяні кінці теплових трубок приховані під алюмінієвою кришкою, що пригвинчується, завдяки чому він бездоганно вписується в будь-яку конфігурацію ПК і підкреслює як продуктивність, так і зовнішній вигляд.

Freezer 36 — протестовано та підтверджено Intel
Intel протестувала та підтвердила Freezer 36 на процесорах i9-13900K/KF, i9-14900K/KF та i9-13900KS в категорії "Ентузіасти" та "Настільні комп'ютери". У цих тестах Intel враховувала як кріплення за допомогою контактної рамки, так і продуктивність кулера.
<Артикул производителя: ACFRE00123A
id mcrtr-283793
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Arctic |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 890 г |
| Высота | 150-159 мм |
| Габарити | 104 x 126 x 159 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Цвет | Black |
| Конструкция | баштова |
| Количество вентиляторов | 2 |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Максимальное количество оборотов | 1500-1999 об/хв |
| Максимальний TDP | до 210 Вт |
| Материал основы | алюміній та мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Подсветка | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
- Цена: 1 949 ₴


