-42%

Кулер для процессора Arctic Freezer 36 A-RGB, черный, алюминий/медь, 2x120 мм ARGB, для Intel 1700, AMD AM5/AM4, высота 159 мм
3 625 ₴
2 100 ₴
- В наличии
- Код: 139303
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Arctic Freezer 36 A-RGB — це стильний однобаштовий кулер з ефектним підсвічуванням. Пристрій створено для охолодження процесорів Intel та AMD. Він вирізняється доволі продуманою конструкцією: припаяні кінці теплових трубок надійно сховані під алюмінієвою кришкою. Кулер з таким дизайном здатен прикрасити будь-яку конфігурацію ПК.

Особливості кулера Arctic Freezer 36 A-RGB
- Модель Freezer 36 A-RGB характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 250 Вт. Вона ідеально підходить для робочих станцій обробки відео, ігрових комп’ютерів та систем оверклокінгу.
- Основа кулера складається з міді та алюмінію. Така база вир
Артикул производителя: ACFRE00124A
id mcrtr-283865
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Arctic |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 920 г |
| Высота | 150-159 мм |
| Габарити | 104 x 126 x 159 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Цвет | Black |
| Конструкция | баштова |
| Количество вентиляторов | 2 |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 250 Вт |
| Материал основы | алюміній та мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Підключення | 4 pin, 3 pin |
| Подсветка | ARGB |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Уровень шума | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
Информация для заказа
- Цена: 2 100 ₴


