
Відеокарта GeForce RTX 4060 Ti, Asus, DUAL EVO OC, 8Gb GDDR6, 128-bit, HDMI/3xDP, 2595/18000 MHz, 8-pin (DUAL-RTX4060TI-O8G-EVO)
28 723 ₴
- Немає в наявності
- Код: 139308
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
ASUS Dual GeForce RTX 4060 Ti поєднує динамічні теплові характеристики із широкою сумісністю. Удосконалені рішення для охолодження флагманських відеокарт, у тому числі два вентилятори Axial-tech для збільшення потоку повітря до радіатора, упаковані в карту довжиною 22.7 см з 2.5 слотами, забезпечуючи більшу потужність у меншому просторі. Ці удосконалення роблять ASUS Dual ідеальним вибором для геймерів, яким потрібна потужна графічна продуктивність компактного корпусу.
Осьовий дизайн вентилятора
Два перевірені часом вентилятори Axial-tech мають меншу маточину, яка дозволяє використовувати довші лопаті, та бар’єрне кільце для збільшення тиску повітря, спрямованого вниз.
Технологія 0 дБ
Щоб усунути непотрібний шум, режим зупинки зупиняє всі вентилятори, коли температура графічного процесора знижується нижче 55 градусів і низьке енергоспоживання.
2.5-слотовий дизайн
Ретельно спроєктований кожух, радіатор та розташування теплових трубок дозволяють двом вентиляторам Axial-tec
Артикул виробника: DUAL-RTX4060TI-O8G-EVO
id mcrtr-283913
Осьовий дизайн вентилятора
Два перевірені часом вентилятори Axial-tech мають меншу маточину, яка дозволяє використовувати довші лопаті, та бар’єрне кільце для збільшення тиску повітря, спрямованого вниз.
Технологія 0 дБ
Щоб усунути непотрібний шум, режим зупинки зупиняє всі вентилятори, коли температура графічного процесора знижується нижче 55 градусів і низьке енергоспоживання.
2.5-слотовий дизайн
Ретельно спроєктований кожух, радіатор та розташування теплових трубок дозволяють двом вентиляторам Axial-tec
Артикул виробника: DUAL-RTX4060TI-O8G-EVO
id mcrtr-283913
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип відеопам'яті | GDDR6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| DVI | немає |
| DirectX | 12 |
| DisplayPort | 3 |
| HDMI | 1 |
| Type-C | немає |
| VGA | немає |
| VIVO (Video In Video Out) | немає |
| Інтерфейс | PCI Express 4.0 |
| Виробник GPU | nVidia |
| Відеопам'ять | 8 ГБ |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Графічний процесор | RTX 4060 Ti |
| Довжина відеокарти | 228 мм |
| Живлення відеокарти | 8-pin |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Кількість займаних слотів | 3 слоти |
| Призначення | ігрові |
| Підсвічування | немає |
| Підтримка UHD | 8K |
| Підтримка VR | є |
| Рекомендований БЖ | 650 Вт і більше |
| Розгін | OC |
| Серія | DUAL |
| Тактова частота GPU | 2595 МГц |
| Тип охолодження | активне охолодження |
| Тип пам'яті | GDDR6 |
| Форм-фактор | повнопрофільна |
| Частота пам'яті | 18000 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 723 ₴


