
Корпус Jonsbo D300, чорний, без БЖ, Mini Tower, для Micro ATX / Mini ITX, 1xType-C / 2xUSB 3.0, макс. CPU - 180 мм / VGA - 430 мм,
5 126 ₴
5 070 ₴
- В наявності
- Код: 139320
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Корпус JONSBO D300 Black — це сучасне рішення для складання комп’ютера, що забезпечує широкі можливості для охолодження і встановлення різних компонентів. Сумісний із материнськими платами ITX і M-ATX, пропонує гнучку систему кріплення для накопичувачів: можна встановити до двох 2.5 «SSD і один 3.5» HDD або альтернативні конфігурації. Корпус оснащений передньою панеллю з портами USB3.2 Gen2 Type-C, двома USB3.0, а також аудіо- та мікрофонними роз’ємами. У ньому передбачені різноманітні варіанти встановлення радіаторів і вентиляторів, зокрема можливість монтажу радіатора 240/360 мм зверху і 120/140 мм ззаду. Максимальна довжина відеокарти становить 430 мм, а висота охолоджувального радіатора для процесора — до 180 мм. Вага нетто корпусу — 8 кг, що підкреслює його міцну і надійну конструкцію.
Артикул виробника: D300 BLACK
id mcrtr-284267
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JONSBO |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Блок живлення | без БЖ |
| Габарити корпусу | 460x236x421 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | немає |
| Колір | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 180 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 430 мм |
| Місць для вентиляторів | 8 |
| Місць для вентиляторів на бічній панелі | 3x120 мм |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм/1x140 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 1x120 мм/1x140 мм |
| Порти USB 2.0 | немає |
| Порти USB 3.0 | 2 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Підсвічування | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120/140 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпусу | Mini Tower |
- Ціна: 5 070 ₴


