-8%

Кулер для процессора Deepcool AG400 DIGITAL ARGB, черный, алюминий/медь, 1x120 мм ARGB, для Intel 1700/1200/115x, AMD AMx/FMx,
2 275 ₴
2 089 ₴
- В наличии
- Код: 139348
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Deepcool AG400 DIGITAL ARGB — це однобаштовий 120-міліметровий кулер для охолодження центрального процесора. Прилад має компактний корпус з цифровим дисплеєм, який інформує користувача про стан ЦП. Модель AG400 DIGITAL ARGB обладнана ефектним підсвічуванням, що створює відповідний настрій та додає стилю будь-якій мультисистемі.

Особливості Deepcool AG400 DIGITAL ARGB
- Кулер має потужність розсіювання тепла на рівні 220 Вт завдяки чотирьом мідним трубкам прямого контакту, які ефективно відводять тепло від процесора.
- Deepcool AG400 DIGITAL ARGB легко вписується в апаратне забезпечення вашого комп'ютера завдяки
Артикул производителя: R-AG400-BKADMN-G-1
id mcrtr-284788
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deepcool |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 636 г |
| Высота | 150-159 мм |
| Габарити | 125 x 92 x 153 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Цвет | Black |
| Конструкция | баштова |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 220 Вт |
| Материал основы | алюміній та мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Підключення | 4 pin, 3 pin, 9 pin USB 2.0 |
| Подсветка | ARGB |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Уровень шума | до 35 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
Информация для заказа
- Цена: 2 089 ₴


