-6%

Кулер для процессора PcCooler RZ400 V2, черный, алюминий/медь, 1x120 мм, для Intel 1700/1200/115x, AMD AM5/AM4, до 230 Вт, высота
1 564 ₴
1 463 ₴
- В наличии
- Код: 139363
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Процесорний кулер RZ400 V2 створений за технологією гальванічного чорного покриття нікелем. Абсолютно нова версія V2 може похвалитися поєднанням продуктивності та естетики, що робить її ідеальним рішенням для охолодження найголовнішого компоненту вашого ПК.

Нова мова дизайну "TRIFORCE"
- Геометрична симфонія. Дуже впізнаваний естетичний вигляд, побудований на потужних трикутних геометричних формах для інтерпретації мови майстерного дизайну.
- Металева верхня захисна кришка. Алюмінієвий сплав аерокосмічного класу з делікатним напиленням забезпечує високу якість, приємність для зору і гар
Артикул производителя: RZ400 V2 BK
id mcrtr-285188
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PCcooler |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1080 г |
| Высота | 150-159 мм |
| Габарити | 155 x 130 x 80 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Цвет | Black |
| Конструкция | баштова |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 230 Вт |
| Материал основы | мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Подсветка | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Уровень шума | до 35 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
Информация для заказа
- Цена: 1 463 ₴


