
Кулер для процессора PcCooler R400 ARGB, черный, алюминий/медь, 1x92 мм ARGB, для Intel 1700/1200/115x, AMD AM5/AM4, высота 133
1 145 ₴
- Нет в наличии
- Код: 139366
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
PcCooler R400 ARGB — це потужний і стильний кулер, який відзначається високою якістю охолодження процесора та забезпечує йому оптимальні температурні умови під час інтенсивної роботи. Верхня кришка приладу має уніфікований трикутний візерунок з ARGB-підсвічуванням, що робить вашу мультимедійну систему більш привабливою.

Особливості PcCooler R400 ARGB
- Модель R400 ARGB оснащена тихим вентилятором HB PWM з чітким математичним балансом між потоком повітря (до 40,94 CFM) та тиском (до 2,16 мм H2O). Така система забезпечує потужність розсіювання тепла на рівні 180 Вт.
Артикул производителя: R400 ARGB BK
id mcrtr-285222
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PCcooler |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 580 г |
| Высота | 130-139 мм |
| Габарити | 133 x 95 x 88 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Цвет | Black |
| Конструкция | баштова |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Кількість теплових трубок | 6 |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 180 Вт |
| Материал основы | мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Підключення | 4 pin, 3 pin |
| Подсветка | ARGB |
| Розмір вентилятора | 92 мм |
| Уровень шума | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
Информация для заказа
- Цена: 1 145 ₴


