
Корпус GameMax ET-210-NP-U3 черный, без БП, Midi Tower, ATX / Micro ATX / Mini ITX, USB 3.0, 370x175x410 мм
1 448 ₴
- В наличии
- Код: 139383
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
GameMax ET-210-NP-U3 Black — це стильний бюджетний корпус, виготовлений зі сталі чорного матового кольору, має вставки на передній панелі з пластику. Він досить просторий для сучасних материнських плат ATX-формату і відеокарт з масивною системою охолодження. На передній панелі розміщено панель із кнопками та USB-портами, а також пророблено отвори для хорошої вентиляції.
Характеристики GameMax ET-210-NP-U3 Black
- Матеріал. Всі основні частини корпусу виконані з листового металу пофарбованого в чорний колір. Внутрішня частина зроблена зі сталі сірого кольору, і обладнана кріпленнями та отворами для всіх основних компонентів ПК.
- Розмір. Корпус типу Midi-Tower має габарити В=408.5 x Д=376 x Ш=175 мм, що дозв
Артикул производителя: ET-210 NP-U3
id mcrtr-285344
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gamemax |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Type-C | немає |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок питания | без БЖ |
| Габарити корпусу | 370x175x410 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Цвет | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 3.5" | 4 |
| Кількість відсіків 5.25" | 1 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 148 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 320 мм |
| Місць для вентиляторів | 3 |
| Місць для вентиляторів на бічній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x92 мм |
| Порти USB 2.0 | 1 |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Нет |
| Подсветка | немає |
| Розташування БЖ | зверху |
| Тип корпуса | Midi Tower |
Информация для заказа
- Цена: 1 448 ₴


