
Корпус GameMax ET-214-NP 2U3-TYC черный, без БП, Midi Tower, ATX / Micro ATX / Mini ITX, 1хUSB-C 3.0, 370x175x410 мм
1 637 ₴
- В наличии
- Код: 139385
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Корпус GameMax ET-214-NP 2U3-TYC Black, без БП, Midi Tower, ATX / Micro ATX / Mini ITX, 1хUSB-C 3.0, 370x175x410 мм
Артикул производителя: ET-214-NP 2U3-TYC
id mcrtr-285346
Артикул производителя: ET-214-NP 2U3-TYC
id mcrtr-285346
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gamemax |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок питания | без БЖ |
| Габарити корпусу | 370x175x410 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | немає |
| Цвет | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 3.5" | 3 |
| Кількість відсіків 5.25" | 2 |
| Максимальна висота кулера ЦП | 150 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 320 мм |
| Місць для вентиляторів | 3 |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x80 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 2x120 мм |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Порти USB 3.0 | 2 |
| Прозора бічна панель | Нет |
| Подсветка | немає |
| Розташування БЖ | зверху |
| Тип корпуса | Midi Tower |
Информация для заказа
- Цена: 1 637 ₴


