-4%

Зарядний пристрій Beston BST-CD643 + 2 x CR123A, білий, 2 x C/D, незалежні канали (AAB1885)
931 ₴
891 ₴
- В наявності
- Код: 139422
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
- Зарядка циліндричних акумуляторів CR2 / CR123A
- Захист від надмірного заряду акумуляторів
Технічні характеристики:
Комплектація зарядного пристрою
мережевий кабель
| Тип акумуляторів | LiFePo |
| Кількість слотів зарядки | 2 |
| Типоразмер акумуляторів | CR2/CR123A |
| Вхід | micro USB 5V/1A |
| Вихід | DC 3,65 В/140 мА |
| Розміри | Зарядний пристрій: 82 x 41 x 29 мм Упаковка: 155 x 94 x 55 мм |
| Комплектація | Зарядний пристрій СD - 643 2 акумулятори CR123A (16340) LiFePo Кабель Micro USB Артикул виробника: AAB1885 id mcrtr-286122 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Beston |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| AA | немає |
| AAA | немає |
| C/D | 2 |
| Акумулятор у комплекті | 2 |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Колір | white |
Інформація для замовлення
- Ціна: 891 ₴


