
Кулер для процессора Zalman CNPS80G (Rev.3), алюминий, 1x85 мм PWM, для Intel 1700/1200/115x, AMD AMx, до 65 Вт, высота 50 мм
556 ₴
- Нет в наличии
- Код: 139424
- +380 (67) 249-48-482ий
Ультратихий кулер для процесора CNPS 80G Rev.3 повністю сумісний з найновішими високопродуктивними процесорами Intel, а також AMD Ryzen. Технологія управління живленням для кожного процесора безперебійна, тому вам не доведеться турбуватися про проблеми сумісності.

Конструкція пластинчастого радіатора (FHS) для оптимізації продуктивності
ZALMAN першим у світі запровадив технологію FHS (Flower Heatsink) (патент ZALMAN), виробляючи тривимірні ребра радіальної форми за допомогою процесу стиснення алюмінієвої пластини.
Охолоджувач має широку структуру розсіювання тепла порівняно з іншими радіаторами компресійного типу, а тепло, що виділяється від ЦП, рівномірно розподіляється по всьому радіат
Артикул производителя: CNPS80GREV.3
id mcrtr-286270
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zalman |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 180 г |
| Высота | 50-59 мм |
| Габарити | 110 x 102 x 50 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Цвет | Silver |
| Конструкция | класична |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Кількість теплових трубок | без трубок |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 65 Вт |
| Материал основы | Алюміній |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Подсветка | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 85 мм |
| Уровень шума | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4, AM3 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник ковзання з гвинтовою нарізкою |
- Цена: 556 ₴


