
Корпус Zalman i3 NEO, белый, Mid Tower, без БП, для ATX / Micro ATX / Mini ITX, 2xUSB 3.0 / 1xUSB 2.0, макс. CPU - 162 мм / VGA -
4 172 ₴
3 591 ₴
- В наличии
- Код: 139431
- +380 (67) 249-48-482ий
Корпус ZALMAN i3 NEO для сучасної домашньої або ігрової станції з RGB-підсвіткою, сумісний з актуальними компонентами. Передня панель у вигляді сітки гарантує активне обдування компонентів. У комплекті 4 х 120 мм вбудованих вентилятори з RGB-підсвіткою.
Бічна панель із 3 мм загартованого скла, відшліфованого по периметру, яка закріплена на петлях. Зручно для швидкого доступу до компонентів. Корпус укомплектований усіма необхідними деталями для складання та подальшої експлуатації, у наявності стандартні сучасні актуальні інтерфейси та роз’єми.
Матеріали
Корпус виготовлено з міцної сталі 0.5 мм із білим покриттям. У корпусі немає гострих або невідшліфованих граней, що важливо під час самостійного або промислового складання. Передня панель — металева сітка, для активної вентиляції, через яку проглядається світіння встановлених вентиляторів. Бічна панель з відшліфованого по периметру загартованого скла (3 мм), закріплена на петлях і має спеціальну ручку. Це зручно і
Артикул производителя: I3NEOWHITE
id mcrtr-286288
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zalman |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Type-C | немає |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок питания | без БЖ |
| Габарити корпусу | 422x219x484 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 4 |
| Цвет | white |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 162 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 355 мм |
| Місць для вентиляторів | 8 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм / 2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм / 3x140 мм |
| Порти USB 2.0 | 1 |
| Порти USB 3.0 | 2 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Подсветка | RGB |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/140/240 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпуса | Midi Tower |
- Цена: 3 591 ₴


