
Кулер для процессора GameMax Sigma 550 Infinity, черный, алюминий/медь, 1x120 мм ARGB, для Intel 1700/1200/115x/20xx, AMD AM5/AM4,
1 505 ₴
- Нет в наличии
- Код: 139550
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Gamemax Sigma 550 Infinity Black Tower — це процесорний повітряний кулер, пофарбований у чорний колір, який має п'ять теплових трубок, підтримує процесори Intel Gen12,13 та AMD останньої моделі, а також світлові ефекти ARGB. Він забезпечує максимальну теплову потужність процесора, з якою повинна впоратися система охолодження — 220 Вт.
Ключові характеристики повітряного кулера Gamemax Sigma 550 Infinity
- Спечені теплові трубки у кількості 5 штук діаметром 6 мм мають нікелеве покриття та надвисоку продуктивність.
- Кулер має дуже точно налаштовані технічні характеристики, які забезпечують продуктивність, що перевищує можливості кулерів з шістьма тепловими трубками.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gamemax |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 700 г |
| Высота | 150-159 мм |
| Габарити | 120 x 92 x 153 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Цвет | Black |
| Конструкция | баштова |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Кількість теплових трубок | 5 |
| Максимальное количество оборотов | 1500-1999 об/хв |
| Максимальний TDP | до 220 Вт |
| Материал основы | мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Підключення | 4 pin, 3 pin |
| Подсветка | ARGB |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Уровень шума | до 35 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156, 2066, 2011 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
Информация для заказа
- Цена: 1 505 ₴


