-42%

Корпус Gigabyte C102 GLASS, черный, Mid Tower, без БП, для Micro ATX / Mini ITX, 2xUSB 3.0, макс. CPU - 165 мм / VGA - 410 мм,
4 310 ₴
2 489 ₴
- В наличии
- Код: 139554
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Ключові характеристики
- Оптимізована конструкція повітряного потоку
- Бічна панель із повнорозмірного загартованого скла
- З портами USB 3.0 x2 на панелі введення-виведення
- Сумісність із рідинним охолодженням до 360 мм
- Знімний пиловий фільтр
- Два попередньо встановлені вентилятори діаметром 120 мм
ОПТИМІЗОВАНА КОНСТРУКЦІЯ ПОВІТРЯНОГО ПОТОКУ
Передня, верхня і частково права бічні панелі мають вентильовану конструкцію, що забезпечує рясний потік повітря для оптимального охолодження й естетичного вигляду.
БІЧНА ПАНЕЛЬ ІЗ ЗАГАРТОВАНОГО СКЛА
Бічна панель виготовлена з чорного загартованого скла завтовшки 4 мм, яке додає фільтр до внутрішнього пристрою RGB-підсвітки, перетворюючи деталі вашого ПК на приголомшливий експонат. Конструкція скла без отворів ефективно знижує ризик фрагментації, даючи змогу користувачам легко та безпечно вит
Артикул производителя: GB-C102G
id mcrtr-287610
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gigabyte |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Type-C | немає |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Блок питания | без БЖ |
| Габарити корпусу | 450x210x450 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 2 |
| Цвет | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 165 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 410 мм |
| Місць для вентиляторів | 9 |
| Місць для вентиляторів на бічній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Порти USB 2.0 | немає |
| Порти USB 3.0 | 2 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Подсветка | немає |
| Підтримка рідинного охолодження на бічній панелі | 120/140/240 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпуса | Midi Tower |
Информация для заказа
- Цена: 2 489 ₴


