-8%

Телевізор 40" Mystery 4060FST2, чорний, LED, 1920x1080, 60 Гц, Smart TV (Android TV), 1Gb/8Gb, 2x10 Вт, DVB-T/T2/C, 3xHDMI, 2xUSB,
10 269 ₴
9 462 ₴
- В наявності
- Код: 139560
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Телевізор 40" Mystery 4060FST2, Black, LED, 1920x1080, 60 Гц, Smart TV (Android TV), 1Gb/8Gb, 2x10 Вт, DVB-T/T2/C, 3xHDMI, 2xUSB, LAN, WiFi, VESA 100x100 мм (MTV-4060FST2)
Артикул виробника: MTV-4060FST2
id mcrtr-287754
Артикул виробника: MTV-4060FST2
id mcrtr-287754
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mystery Electronics |
| Країна виробник | Китай |
| Операційна система | Android TV |
| Стан | Новий |
| Тип телевізора | LED |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | немає |
| HDMI | 3 |
| LAN-порт | є |
| Smart TV | є |
| VESA | 100x100 |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діагональ екрана | 40" |
| Енергоспоживання (в роботі) | 75 Вт |
| Енергоспоживання (очікування) | 0.5 Вт |
| Картрідер | немає |
| Колір рамки | Чорний |
| Контрастність | 3000:1 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість USB | 2 |
| Наявність Wi-Fi | є |
| Потужність динаміків | 2 x 10 Вт |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип | LED |
| Цифровий тюнер | DVB-T2, DVB-C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 462 ₴


