-9%

Льодогенератор Ardesto IM-A1200SS, Inox, сенсорне керування, резервуара для води 1.8л
6 882 ₴
6 272 ₴
- В наличии
- Код: 139619
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Льодогенератор Ardesto IM-A1200SS стане в пригоді тим, хто полюбляє холодні напої в літню спеку. Прилад ще здається новинкою, проте він стане чудовою покупкою. Ви зможете оцінити й високу продуктивність, і зручність у роботі, і надійність із запасом.

Особливості Ardesto IM-A1200SS
- Льодогенератор з нержавіючої сталі, оснащений чорною передньою панеллю, стане стильним доповненням вашої кухні.
- Прозоре віконце на кришці дає можливість стежити за рівнем льоду, а сенсорна панель управління з індикаторами живлення, відсутності води та повного заповнення кошика забезпечує простоту використання.
- У комплект
Артикул производителя: IM-A1200SS
id mcrtr-288789
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Контейнер для льоду | 0.6 кг |
| Мощность | 100 Вт |
| Об'єм резервуару | 1.8 л |
| Продуктивність (макс.) | 12 кг на добу |
| Состояние | Новое |
| Тип | Побутовий |
| Тип установки | Настольный |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
Информация для заказа
- Цена: 6 272 ₴


