-31%

Кулер для процесcора ID-Cooling FROZN A410 DK, черный, 2x120 мм, 4 тепловых трубок, алюминий/медь, 500±200 ~ 2000±10% RPM,
1 799 ₴
1 238 ₴
- В наличии
- Код: 139635
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ID-Cooling FROZN A410 DK — це високопродуктивний кулер для процесора башенного типу з двома вентиляторами діаметром 120 мм. Він підтримує розсіювання тепла до 230 Вт, що робить його ідеальним для потужних систем. Вентилятори працюють на швидкості від 500 до 2000 об/хв, забезпечуючи ефективне охолодження при низькому рівні шуму.

Ключові особливості повітряного кулера ID-Cooling FROZN A410 DK
- Високопродуктивний склад. FROZN A410 DK має одну башту з двома 120-мм вентиляторами FDB, які забезпечують виняткову потужність охолодження 230 Вт TDP для досягнення низьких температур навіть у періоди максимальної продуктивності ЦП.
- Дизайн.
Артикул производителя: FROZN A410 DK
id mcrtr-289152
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ID-Cooling |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 900 г |
| Высота | 150-159 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Цвет | Black |
| Конструкция | баштова |
| Количество вентиляторов | 2 |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 230 Вт |
| Материал основы | мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Подсветка | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Уровень шума | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
Информация для заказа
- Цена: 1 238 ₴


