-1%

Кулер для процессора ID-Cooling DK-17 PWM, алюминий, 1x92 мм, 600-2200±10% об/мин, для Intel 1700/1851, гидравлический подшипник,
373 ₴
371 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
- В наличии
- Код: 139637
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ID-Cooling DK-17 PWM — це компактний і ефективний кулер для процесора, який забезпечує надійне охолодження завдяки алюмінієвому радіатору та вентилятору з автоматичним регулюванням швидкості. Він ідеально підходить для середньопродуктивних систем, розсіюючи до 65 Вт тепла.

Ключові характеристики процесорного охолоджувача ID-Cooling DK-17 PWM
- Компактний дизайн і 100 % сумісність. Компактна конструкція радіатора та вентилятора робить кулер придатним для всіх систем.
- Надійне встановлення. Гвинт і задня панель можуть забезпечити 100 % міцність конструкції.
Артикул производителя: DK-17 PWM
id mcrtr-289155
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ID-Cooling |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 40-49 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Цвет | Black |
| Конструкция | Top-Flow |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Кількість теплових трубок | без трубок |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 65 Вт |
| Материал основы | Алюміній |
| Призначення охолодження | для Intel |
| Підключення | 4 pin |
| Подсветка | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 92 мм |
| Уровень шума | до 30 дБ |
| Сумісність з Intel | LGA1700 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
Информация для заказа
- Цена: 371 ₴


