
Кулер для процессора ID-Cooling IS-37-XT черный, 1x92x12 мм, алюминий/медь, Intel: 1851, 1700, 1200, 115x, AMD: AM4, AM5, 94х94х37
1 222 ₴
- Нет в наличии
- Код: 139638
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
ID-Cooling IS-37-XT Black — це компактний кулер, призначений для охолодження центрального процесора персонального комп’ютера шляхом відводу від нього тепла. Він створює найкращі температурні умови для продуктивного функціонування найголовнішого компонента ПК. Повністю чорний монтажний комплект із кріпильними гвинтами ідеально поєднується з чорним дизайном приладу.

Особливості ID-Cooling IS-37-XT Black
- Модель IS-37-XT Black характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 95 Вт. Вона чудово підходить для мультимедійних центрів, де потрібна ефективна робота процесора при мінімальному шумі.
- Кулер оснащений чотирма
Артикул производителя: IS-37-XT BLACK
id mcrtr-289157
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ID-Cooling |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 300 г |
| Высота | 30-39 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Цвет | Black |
| Конструкция | Top-Flow |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 95 Вт |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Розмір вентилятора | 92 мм |
| Уровень шума | до 40 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
Информация для заказа
- Цена: 1 222 ₴


