-21%

Кулер для процессора ID-Cooling FROZN A620 черный, 2x120 мм, 6 тепловых трубок, алюминий/медь, Intel: 1700, 1200, 1150, 1151,
3 680 ₴
2 911 ₴
- В наличии
- Код: 139639
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ID-Cooling FROZN A620 Black — це потужний кулер для процесора з двома вентиляторами діаметром 120 мм і шістьма мідними тепловими трубками. Він підтримує розсіювання тепла до 270 Вт, що робить його ідеальним для високопродуктивних ігрових систем. Вентилятори працюють на швидкості від 500 до 2000 об/хв, забезпечуючи ефективне охолодження при мінімальному рівні шуму.

Ключові особливості повітряного кулера ID-Cooling FROZN A620 Black
- МІКРОХВИЛЬОВЕ РЕБРО РАДІАТОРА.Спеціальний дизайн мікрохвиль на алюмінієвих ребрах радіатора для більшого розсіювання тепла.
- 6 ТЕПЛОВИХ ТРУБ. Подвійний радіатор із шістьма мідними тепловими труб
Артикул производителя: FROZN A620 BLACK
id mcrtr-289160
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ID-Cooling |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1190 г |
| Высота | 150-159 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Цвет | Black |
| Конструкция | баштова |
| Количество вентиляторов | 2 |
| Кількість теплових трубок | 6 |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 270 Вт |
| Материал основы | мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Подсветка | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Уровень шума | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
Информация для заказа
- Цена: 2 911 ₴


