-18%

Кулер для процессора ID-Cooling SE-206-XT белый, 2x120 мм, алюминий/медь, Intel: 1851, 1700, 1200, 1151, 1150, 1155, 1156, AMD:
2 207 ₴
1 799 ₴
- В наличии
- Код: 139640
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ID-Cooling SE-206-XT White — це надзвичайно продуктивний і потужний кулер, призначений для охолодження центрального процесора персонального комп'ютера. Він має продуману конструкцію, яка складається з двох радіаторних веж та двох високопродуктивних вентиляторів. Абсолютно білий прилад вирізняється своїм стильним дизайном з глянцевим покриттям та малюнком CD на верхній кришці. Цей кулер має чудовий вигляд у збірці та надійно тримається на материнській платі.

Особливості ID-Cooling SE-206-XT White
- Модель SE-206-XT White характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 250 Вт. Вона ідеально підходить для геймерських ПК та професійних робочих станцій, які виконують важкі обчислювальні завдання
Артикул производителя: SE-206-XT WHITE
id mcrtr-289162
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ID-Cooling |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1100 г |
| Высота | 150-159 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Цвет | white |
| Конструкция | баштова |
| Количество вентиляторов | 2 |
| Кількість теплових трубок | 6 |
| Максимальное количество оборотов | 1500-1999 об/хв |
| Максимальний TDP | до 250 Вт |
| Материал основы | мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Подсветка | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Уровень шума | до 35 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
Информация для заказа
- Цена: 1 799 ₴


