-12%

Кулер для процесора ID-Cooling FROZN A410 DW, білий, 120 мм, 4 теплових трубок, алюміній/мідь, 500±200 ~ 2000±10% RPM, 29.85dB(A)
1 711 ₴
1 514 ₴
- В наявності
- Код: 139641
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ID-Cooling FROZN A410 DW — це сучасна система повітряного охолодження центрального процесора персонального комп’ютера, яка забезпечує оптимальні температурні умови для стабільної роботи головного компонента ПК. Вона ефективно відводить тепло від ЦП завдяки одному корпусу з двома високопродуктивними вентиляторами FDB.

Особливості ID-Cooling FROZN A410 DW
- Модель FROZN A410 DW характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 230 Вт. Вона чудово підходить для ігрових ПК, робочих станцій та систем оверклокінгу.
- Основа кулера повністю складається із міді. Це доволі вдале рішення, оскільки мідь має високу теплопров
Артикул виробника: FROZN A410 DW
id mcrtr-289164
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ID-Cooling |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 900 г |
| Висота | 150-159 мм |
| Габарити | 152 х 98 х 120 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Колір | white |
| Конструкція | баштова |
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Кількість теплових трубок | 4 |
| Максимальна кількість обертів | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 230 Вт |
| Матеріал основи | мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel/AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Підсвічування | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Рівень шуму | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охолодження | активне охолодження |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 514 ₴


