-19%

Кулер для процессора ID-Cooling IS-67-XT белый Intel: 1700/1200/115x, AMD: AM4, AM5, 120х120х67 мм, 4-pin PWM, 500~2200 об/мин
2 155 ₴
1 749 ₴
- В наличии
- Код: 139642
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ID-Cooling IS-67-XT White — стильний повітряний кулер, створений для охолодження центрального процесора персонального комп’ютера. Низькопрофільна модель із загальною висотою всього 67 мм ідеально підходить для встановлення у корпуси малих формфакторів, включно з HTPC та ITX. Завдяки універсальним комплектним кріпленням, пристрій легко монтується на материнську плату і надійно тримається на ній, навіть при перенесенні ПК.

Особливості ID-Cooling IS-67-XT White
- Модель FX240 характеризується потужністю розсіювання тепла на рівні 150 Вт. Вона чудово підходить для різних типів комп’ютерів, особливо для систем з обмеженим простором і середнім рівнем тепловиділення.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ID-Cooling |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 500 г |
| Высота | 60-69 мм |
| Габарити | 120 x 120 x 67 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Цвет | white |
| Конструкция | Top-Flow |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Кількість теплових трубок | 6 |
| Максимальное количество оборотов | 2000 об/хв і більше |
| Максимальний TDP | до 150 Вт |
| Материал основы | мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Підключення | 4 pin |
| Подсветка | без підсвічування |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Уровень шума | до 35 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
Информация для заказа
- Цена: 1 749 ₴


