
Монитор 27' Philips 27E1N1300AE/00, черный, IPS, 1920x1080 (16:9), 1 мс, 100 Гц, 250 кд/м?, 1300:1, 178°/178°, 2x2 Вт,
10 370 ₴
10 029 ₴
- В наличии
- Код: 139655
- +380 (67) 249-48-482ий
Цей монітор створено з урахуванням потреб підключення. Завдяки таким функціям, як USB 3.2 з Power Delivery, користувачі зможуть підключати до нього різні пристрої та працювати ефективніше — все це без зайвих кабелів. Більше того, підключення одним кабелем дозволяє не перевантажувати робочу конфігурацію.

Частота оновлення 100 Гц забезпечує плавне відображення
Зображення на дисплеї Philips оновлюється з частотою 100 кадрів в секунду, тобто набагато швидше, ніж на звичайному дисплеї. Частота оновлення 100 Гц робить рухи супротивника на дисплеї неймовірно плавними та легко відстежуваними, допомагаючи вам прицілитися.
Малий час відгуку MRPT 1 мс для чітких зображень та плавного
Артикул производителя: 27E1N1300AE/00
id mcrtr-289389
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип матрицы | IPS |
| Экран | |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Пользовательские характеристики | |
| DVI | немає |
| DisplayPort | немає |
| HDMI | 1 |
| VESA | 100x100 |
| VGA | немає |
| Web-камера | немає |
| Безрамковий екран | Да |
| Встроенные динамики | 2 x 2 Вт |
| Изогнутый экран | Нет |
| Відгук матриці | 1 мс |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Додаткові роз'єми | аудіороз'єм, USB |
| Діагональ екрана | 27" |
| Енергоспоживання (в роботі) | 18.8 Вт |
| Енергоспоживання (очікування) | 0.5 Вт |
| Цвет | Black |
| Цвет рамки | Черный |
| Контрастность | 1300:1 |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість USB Type-C | 1 |
| Можливість нахилу | є |
| Наявність динаміків | є |
| Поворот на 90° (Pivot) | Нет |
| Регулювання за висотою | є |
| Разрешение | 1920x1080 |
| Сенсорний | Нет |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Частота обновления экрана | 100 Гц |
- Цена: 10 029 ₴


