-24%

Корпус MSI MAG FORGE M100R, черный, без БП, Micro Tower, для Micro-ATX / Mini-ITX, 1xUSB 3.2 / 2xUSB 2.0, макс. CPU - 160 мм / VGA
3 732 ₴
2 848 ₴
- В наличии
- Код: 139684
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
MESH ЗМУШУЄ ЦЕ ПРАЦЮВАТИ
Передня сітчаста панель дозволяє повітрю легко надходити в корпус без перешкод, забезпечуючи найкраще охолодження системи. Шасі micro-ATX забезпечує невелику площу, але високу продуктивність.
ОПТИМІЗОВАНИЙ ПОТОК ПОВІТРЯ
Серія MAG FORGE M100 оптимізована для забезпечення щедрого та ефективного повітряного потоку для охолодження системи. В серію MAG FORGE M100 можна встановити до 6 вентиляторів.
Артикул производителя: MAG FORGE M100R
id mcrtr-290462
Артикул производителя: MAG FORGE M100R
id mcrtr-290462
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MSI |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Type-C | немає |
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок питания | без БЖ |
| Габарити корпусу | 388x230x460 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 4 |
| Цвет | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 160 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 300 мм |
| Місць для вентиляторів | 6 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Порти USB 3.0 | немає |
| Прозора бічна панель | Да |
| Подсветка | ARGB |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | 120/240 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/240 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпуса | Micro Tower |
Информация для заказа
- Цена: 2 848 ₴


