
Ноутбук Acer Aspire 15 A15-51M-74AD, Steel серый, 15.6' (1920 x 1080, IPS), Core 7 150U (10x1.8-5.4 GHz), 16Gb LPDDR5, 1Tb NVMe,
42 874 ₴
- Нет в наличии
- Код: 139702
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Ноутбук Acer Aspire 15 A15-51M-74AD Steel Gray,Core 7 150U,Graphics,16Gb LPDDR5 (NX.KXTEU.003)
Тепер користувачі ноутбуків можуть насолоджуватися бездоганною багатозадачністю, плавним відтворенням ігор і відео без затримок, а також продуктивністю, необхідною для максимальної віддачі вибагливого програмного забезпечення для творчості.
Максимальна продуктивність
DDR5 - це новітня оперативна пам'ять для ноутбуків, що забезпечує вищу швидкість, більшу пропускну здатність і менше енергоспоживання, ніж DDR4. Ідеально підходить для ігор, редагування відео та створення контенту.
Засіб для зчитування відбитків пальців
Ваш відбиток пальця є унікальним, як і ви, а також він є найкращим паролем, який неможливо повторити. Захистіть себе від неса
Артикул производителя: NX.KXTEU.003
id mcrtr-290768
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип накопителя | SSD |
| Тип | Ноутбук |
| Цвет | Серый |
| Характеристики процессора | |
| Модель процессора | 150U |
| Экран | |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | LPDDR5 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.77 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| 5G/4G/3G модуль | немає |
| Bluetooth | є |
| DisplayPort | немає |
| HDMI | є |
| LAN-порт | немає |
| USB 3.х | 2 |
| USB 3.х Gen 1 | 2 |
| USB Type-C з підтримкою DisplayPort | немає |
| Web-камера | є |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Емкость батареи | 53 Вт·год |
| Виробник GPU | Intel |
| Производитель процессора | Intel |
| Встановлена пам'ять | 1x 8 ГБ, 1 x 8 ГБ (розпаяна на МП) |
| Габарити (ШхВхГ) | 362.9x17.9x237.5 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Комплектація (сумка; рюкзак; чохол) | немає |
| Кількість USB Type-C | 1 |
| Кількість слотів розширення пам'яті | немає |
| Количество ядер | 10 ядер |
| Модель відеокарти | Graphics |
| Об'єм HDD | відсутній |
| Объем SSD | 1 ТБ |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ GB |
| Операционная система | без ОС |
| Оптический привод | без приводу |
| Порти USB 2.0 | немає |
| Підсвічування клавіатури | є |
| Підтримка Thunderbolt | немає |
| Разрешение | 1920x1080 |
| Сенсорний | Нет |
| Серия | Acer Aspire |
| Серія процесора | Intel Core 7 |
| Сканер відбитка пальця | є |
| Тип відеокарти | інтегрована |
Информация для заказа
- Цена: 42 874 ₴


