-4%

Хаб USB ColorWay '5-in-1', Grey, Type-C 3.0 - 1xType-C (100 Вт) / 3xUSB 3.0 / HDMI, кабель 17 см, алюминиевый корпус (CW-HUB01)
1 002 ₴
960 ₴
- В наличии
- Код: 139712
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
USB хаб (док-станція) Colorway 5 в 1 створений для тих, хто хоче максимально розширити функціональність свого ноутбука (планшета, смартфона, міні ПК тощо). Цей компактний та потужний пристрій додає п’ять додаткових портів, що робить ваш ноутбук більш універсальним та зручним у використанні. Можна одночасно підключати різні пристрої, заряджати гаджети та виводити відео у форматі 4K за допомогою одного кабелю. Ідеально підходить для користувачів, які часто працюють з великою кількістю периферійних пристроїв. Це також відмінний вибір домашнього використання, коли потрібні додаткові порти для підключення принтера, зовнішніх накопичувачів, смартфонів та інших гаджетів. USB хаб – це надійний та багатофункціональний аксесуар, який суттєво покращить ваш досвід користування ноутбуком. Завдяки своїй універсальності, високій швидкості передачі даних та підтримці сучасних стандартів цей хаб стане незамінним помічником у вашій професійній діяльності та повсякденному житті.
Увага! Док-станція, що має виходи HDMI, Type-C P
Артикул производителя: CW-HUB01
id mcrtr-291036
Артикул производителя: CW-HUB01
id mcrtr-291036
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Colorway |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Серый |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| HDMI порт | є |
| RJ45 порт | Нема |
| Type-C порти | 1 |
| USB порти | 3 |
| Блок питания | Без блоку живлення |
| Выключатель | Нема |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Длина кабеля | 17 см |
| Дополнительно | 100 Вт Power Delivery |
| Картрідер | Нема |
| Кількість та тип USB | 1xType-C (PD 100 Вт) / 3xUSB 3.0 |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Подсветка | Нема |
Информация для заказа
- Цена: 960 ₴


