
Ноутбук Lenovo V15 G4 IRU Business, черный, 15.6' (1920х1080, IPS), Core i3-1315U (6x1.2-4.5 GHz), 8Gb DDR4, 256Gb NVMe, Intel UHD
32 532 ₴
- Нет в наличии
- Код: 139761
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Сучасний ноутбук для бізнесу
Lenovo V15 G4 IRU – нове покоління робочого ноутбуку, що поєднує в собі необхідну продуктивність, автономність та зручний дизайн в стриманому чорному корпусі. Ноутбук важить всього 1,65 кг, та на повному заряді акумулятора може працювати до 6,4 годин. Працюй в офісі, будь на зв’язку з колегами у відрядженні, та відпочивай за переглядом фільму вдома з Lenovo V15 Gen 4.
Злагоджена робота всіх компонентів
Lenovo V15 G4 оснащений процесором Intel Core.
Для швидкої реакції на запити та обробки їх, ноутбук має встановлену оперативну пам’ять стандарту DDR4.
Для зберігання всієї документації, файлів і необхідних робочих програм лептоп має SSD-накопичувач.
Вдале поєднання сучасних компонентів системи дозволяють працювати в декількох вимогливих до ресурсів програмах, листуватись у месенджерах, переглядати сторінки у браузері та багато іншого без затримок і підвисань. Не втрачай можливості досягти більших результатів завдяки багатозадачності ноутбука, яка необхідна кожному у сучасному св
Артикул производителя: 83A1006FRA
id mcrtr-291465
Артикул производителя: 83A1006FRA
id mcrtr-291465
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип накопителя | SSD |
| Тип | Ноутбук |
| Цвет | Черный |
| Характеристики процессора | |
| Модель процессора | Core i3-1315U |
| Тип процессора | Core i3 |
| Экран | |
| Тип матрицы | IPS |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.65 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| 5G/4G/3G модуль | немає |
| Bluetooth | є |
| DisplayPort | немає |
| HDMI | є |
| LAN-порт | є |
| USB 3.х | 1 |
| USB 3.х Gen 1 | 1 |
| USB Type-C з підтримкою DisplayPort | є |
| Web-камера | є |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Емкость батареи | 45 Вт·год |
| Виробник GPU | Intel |
| Производитель процессора | Intel |
| Встановлена пам'ять | 1 x 8 ГБ |
| Габарити (ШхВхГ) | 359.3x17.9x235 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Комплектація (сумка; рюкзак; чохол) | немає |
| Кількість USB Type-C | 1 |
| Кількість слотів розширення пам'яті | 1 |
| Количество ядер | 6 ядер |
| Модель відеокарти | UHD Graphics |
| Об'єм HDD | відсутній |
| Объем SSD | 256 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 8 ГБ GB |
| Операционная система | без ОС |
| Оптический привод | без приводу |
| Порти USB 2.0 | 1 |
| Підсвічування клавіатури | немає |
| Підтримка Thunderbolt | немає |
| Разрешение | 1920x1080 |
| Сенсорний | Нет |
| Серія процесора | Intel Core i3 |
| Сканер відбитка пальця | немає |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покрытия экрана | антивідблискове |
Информация для заказа
- Цена: 32 532 ₴


