-27%

Телевізор 50" Samsung UE50DU8500UXUA LED 3840х2160 Smart TV
30 939 ₴
22 571 ₴
- В наявності
- Код: 139854
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
4 основні характеристики
- Технологія Dynamic Crystal Color. Завдяки передовій люмінесцентній технології ви зможете насолодитися переглядом зображень у форматі UHD на абсолютно новому рівні. Технологія Dynamic Crystal Color гарантує передачу реалістичних варіацій кольорів, що дозволяє вам побачити найтонші деталі кожного відтінку.
- Масштабування 4К. Потужне масштабування зображення до роздільної здатності 4К гарантує вам можливість перегляду улюбленого контенту з роздільною здатністю 4К.
- ОС Tizen від Samsung. Отримайте більше від свого телевізора завдяки найновішим програмам і сервісам, які доступні на операційній системі Tizen від Samsung. Тепер ви можете управляти своїми повсякденними справами через сервіс Daily+, а також здійснюва
Артикул виробника: UE50DU8500UXUA
id mcrtr-292532
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Країна виробник | Китай |
| Операційна система | Tizen |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип телевізора | LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Bluetooth | є |
| HDMI | 3 |
| LAN-порт | є |
| Smart TV | є |
| VESA | 200x200 |
| Вага без підставки | 11.5 кг |
| Вага з підставкою | 12,1 кг |
| Габарити без підставки (ШхВхГ) | 1119x645x26 мм |
| Габарити з підставкою (ШхВхГ) | 1119x710x199 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діагональ екрана | 50" |
| Енергоспоживання (в роботі) | 83 Вт |
| Енергоспоживання (очікування) | 0.5 Вт |
| Картрідер | немає |
| Колір рамки | Чорний |
| Кути огляду | 178°/178° |
| Кількість USB | 2 |
| Наявність Wi-Fi | є |
| Потужність динаміків | 2 x 10 Вт |
| Потужність сабвуфера | без сабвуфера |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Тип | LED |
| Цифровий тюнер | DVB-S2, DVB-C, DVB-T2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 571 ₴


