
Корпус GameMax F36, білий, без БЖ, Mini Tower, Micro ATX / Mini ITX, Type-C / 2xUSB 3.0, макс. CPU - 169 мм / VGA - 350 мм, 3x120
3 787 ₴
- В наявності
- Код: 139880
- +380 (67) 249-48-482ий номер
Корпус GameMax F36 Micro-ATX для ігор: елегантний, оптимізований для повітряного потоку і легкий у встановленні преміум-корпус із міцною сталевою рамою і загартованим склом завтовшки 4,0 мм. Типорозмір корпусу Mini-Tower дає змогу отримати компактне складання, використовуючи материнські плати M-ATX (200 мм) і ITX.

Корпус підтримує різні конфігурації рідинного охолодження, включно з радіаторами до 280 мм спереду, 240 мм зверху і 120 мм ззаду. Забезпечте максимальну продуктивність вашої системи навіть під час складних завдань.
Завдяки просторій конструкції, керування кабелями стає легким. Насолоджуйтеся поліпшеним повітряним потоком і вільним простором без захаращення. Дизайн вирізняється сітчастою передньою панеллю, через яку можна легко роздивитися вентилятори з підсвіткою. Бічна панель прозора, тому внутрішні компоненти системи будуть відкриті для огляду. На передній панелі внизу компактно розміщені порти для периферій
Артикул виробника: F36 WH
id mcrtr-292693
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gamemax |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Блок живлення | без БЖ |
| Габарити корпусу | 419x216x388 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 3 |
| Колір | white |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 169 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 350 мм |
| Місць для вентиляторів | 6 |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 2x120 мм/2x140 мм |
| Порти USB 2.0 | немає |
| Порти USB 3.0 | 2 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Підсвічування | ARGB |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/240/280 мм |
| Розташування БЖ | зверху |
- Ціна: 3 787 ₴


