-19%

Корпус GameMax Forge MB, черный, без БП, Midi Tower, Micro ATX / Mini ITX, Type-C / USB 3.0 / USB 2.0, макс. CPU - 155 мм / VGA -
2 659 ₴
2 144 ₴
- В наличии
- Код: 139882
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Корпус для ПК Forge MB Premium Micro ATX від GameMax - має унікальний шлях повітряного потоку, що забезпечує широку сумісність і безліч варіантів охолодження.
-Оптимізоване охолодження: підтримує до 3 вентиляторів розміром 120 мм (спереду) і 1 вентилятор розміром 120 мм (ззаду), з можливістю встановлення більших вентиляторів і радіаторів водяного охолодження для максимальної ефективності охолодження.
-Гнучке сховище: пропонує універсальні конфігурації сховища, включно з варіантами з трьома жорсткими дисками об'ємом 3,5 л і п'ятьма твердотільними накопичувачами об'ємом 2,5 л, задовольняючи різні потреби в зберіганні даних.
-Сучасні можливості під'єднання: порти USB 3.0 і Type-C для швидкого передавання даних і перспективних можливостей під'єднання, а також комбінований аудіороз'єм для зручного прослуховування звуку.
-Стильний дизайн: демонструє вашу збірку за допомогою бічної панелі із загартованого скла, покращуючи загальну естетику вашої ігрової системи.
Артикул производителя: FORGE MB
id mcrtr-292695
-Оптимізоване охолодження: підтримує до 3 вентиляторів розміром 120 мм (спереду) і 1 вентилятор розміром 120 мм (ззаду), з можливістю встановлення більших вентиляторів і радіаторів водяного охолодження для максимальної ефективності охолодження.
-Гнучке сховище: пропонує універсальні конфігурації сховища, включно з варіантами з трьома жорсткими дисками об'ємом 3,5 л і п'ятьма твердотільними накопичувачами об'ємом 2,5 л, задовольняючи різні потреби в зберіганні даних.
-Сучасні можливості під'єднання: порти USB 3.0 і Type-C для швидкого передавання даних і перспективних можливостей під'єднання, а також комбінований аудіороз'єм для зручного прослуховування звуку.
-Стильний дизайн: демонструє вашу збірку за допомогою бічної панелі із загартованого скла, покращуючи загальну естетику вашої ігрової системи.
Артикул производителя: FORGE MB
id mcrtr-292695
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gamemax |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Type-C | 1 |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Блок питания | без БЖ |
| Габарити корпусу | 449 x 386 x 205 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 4 |
| Цвет | Black |
| Кількість відсіків 2.5" | 5 |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 155 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 330 мм |
| Місць для вентиляторів | 8 |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | 2x120 мм / 2x140 мм |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | 2x120 мм |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм / 2x140 мм |
| Порти USB 2.0 | 1 |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Подсветка | ARGB |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 120/140/240/280/360 мм |
| Розташування БЖ | знизу |
Информация для заказа
- Цена: 2 144 ₴


