-17%

Процесор AMD Ryzen 5 8400F AM5 Tray 6x4.2 ГГц (Turbo Boost 4.7 ГГц) розблокований
6 774 ₴
5 602 ₴
- В наявності
- Код: 139891
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий номер
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Процесор AMD (AM5) Ryzen 5 8400F, Tray, (100-000001591)
Думаєте над складанням досить потужного ігрового ПК з помірною ціною? Тоді зверніть увагу на десктопний процесор AMD (AM5) Ryzen 5 8400F, Box. У нього 6 ядер і 12 потоків з частотою від 4,2 до 4,7 ГГц, завдяки чому модель підтримує плавний геймінг з високими налаштуваннями графіки. Комплект поставки Box передбачає наявність повітряного кулера Wraith Stealth.
Характеристики AMD Ryzen 5 8400F
- Розблокований множник відкриває шлях до розгону моделі.
- Процесор має настроюваний параметр потужності cTDP: за замовчуванням він становить 65 Вт, але може бути знижений до 45 Вт.
- Модель виробляється без інтегрованої графіки.
- Для встановлення процесора знадобиться материнська плата із сокетом AM5.
- L2 Cache дорівнює 6 МБ, а кеш L3 має обсяг 16 МБ.
- Процесор працює з оперативною пам'яттю DDR5 частотою до 5200 МГц, максимальним об'ємом 256 ГБ і двома каналами.
- Архітектура Phoenix (Zen 4)
- Техпроцес 4 нм
Артикул виробника: 100-000001591
id mcrtr-292989
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMD |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Сімейство процесора | Ryzen 5 |
| Комплектація | Tray |
| Роз'єми | AM5 |
| Внутрішня тактова частота | 4.7 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Частота системної шини | 5200 МГц |
| Тепловиділення | 65 Вт |
| Інтегрована графіка | Ні |
| Особливості | Підтримка AMD64/EM64T, Підтримка 3DNow!, Підтримка Turbo Core (AMD), Розблокований множник |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Показник TDP | 65 Вт |
| Стан | Новий |
| Клас якості | Original |
| Кількість потоків процесора | 12 |
| Об'єм кешу L3 | 16 МБ |
| Тип пам'яті | DDR5 |
| Частота пам'яті | 5200 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Платформа | Настільний ПК |
| Серія | AMD Ryzen 5 |
| Кількість ядер | 6 |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Тип постачання | Tray (без коробки) |
| Розблокований множник | Да |
| Кеш L3/L2 | 16 Мб / 6 Мб |
| AI прискорювач | немає |
| Вбудована графіка | немає |
| Підтримка PCIe | PCIe 5.0 |
| Термопотакет (TDP) | 65 Вт |
| Кількість потоків | 12 |
| Підтримка чіпсету | X870E, X870, X670E, X670, B850, B840, B650E, B650, A620 |
| Кулер у комплекті | Немає |
| Роз'єм (сокет) | AM5 |
| Дата релізу | 1.04.2024 |
| Тактова частота | 4.2 ГГц |
| Підтримка пам'яті | DDR5 |
| Техпроцес | 4 нм |
| Макс. тактова частота | 4.7 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 602 ₴


