-18%

Кулер для процессора ID-Cooling FROZN A610 ARGB, 120 мм, 6 тепловых трубок, алюминий/медь, Intel: 1700, 1200, 1150, 1151, 1155,
2 995 ₴
2 458 ₴
- В наличии
- Код: 139916
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кулер для процесора ID-Cooling Frozn A610 ARGB забезпечує ефективне повітряне охолодження процесора. Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - 1151, AM4, 2066, 1150, 1155, 1200, 1700, AM5, 2011-3, 2011, 1156, 1851, матеріал радіатора - алюміній + мідь, 2 діаметр обертання - 2000 об/хв, Тип підшипників - гідравлічний, рівень шуму - 29.9 dB, роз'єм живлення - 4-pin PWM, 3-pin, Підсвічування - ARGB, 6 теплових труб
Артикул производителя: FROZN A610 ARGB
id mcrtr-293562
Артикул производителя: FROZN A610 ARGB
id mcrtr-293562
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ID-Cooling |
| Страна производитель | Китай |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Назначение | Для процессора |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 950 г |
| Высота | 150-159 мм |
| Габарити | 154 х 94 х 120 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діаметр теплових трубок | 6 мм |
| Цвет | Black |
| Конструкция | баштова |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Кількість теплових трубок | 6 |
| Максимальное количество оборотов | 1500-1999 об/хв |
| Максимальний TDP | до 250 Вт |
| Материал основы | мідь |
| Матеріал теплових трубок | мідь |
| Призначення охолодження | для Intel / AMD |
| Підключення | 4 pin, 3 pin |
| Подсветка | ARGB |
| Розмір вентилятора | 120 мм |
| Уровень шума | до 30 дБ |
| Сумісність з AMD | AM5, AM4 |
| Сумісність з Intel | LGA1851, 1700, 1200, 1150, 1151, 1155, 1156 |
| Тип охлаждения | активне охолодження |
| Тип подшипника | підшипник гідродинамічний |
Информация для заказа
- Цена: 2 458 ₴


