
Ноутбук 15' Pixus Bit Grey 15.6', FullHD 1920x1080 IPS матовый, Intel Celeron N5095 2.9 ГГц, RAM 8Gb, SSD 256Gb, Intel HD
18 986 ₴
- Нет в наличии
- Код: 139945
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
PIXUS BIT – ДОСТУПНИЙ НОУТБУК З ВЕЛИКИМ, ЯСКРАВИМ FULL HD ДИСПЛЕЄМ
Pixus BIT – це новий ноутбук, розроблений, щоб подарувати вам яскраве, неймовірно деталізоване зображення за доступною ціною!
Ноутбук Pixus BIT обладнаний великим, яскравим Full HD IPS дисплеєм з діагоналлю 15.6 дюймів та роздільною здатністю 1920x1080 px. Дані характеристики забезпечують передачу чіткого, деталізованого зображення без жодних розмитих пікселів. На ноутбуку BIT вам буде комфортно працювати з текстом та таблицями, переглядати фільми або грати в прості ігри. IPS матриця забезпечує відтворення насичених та природних кольорів на екрані ноутбука, в порівнянні з застарілою TN матрицею, разом з ноутбуком BIT та IPS матрицею ви отримаєте дійсно яскраве та насичене зображення.
Ще однією важливою перевагою ноутбука Pixus BIT є матове покриття екрана, яке захищає зображення від світлових відблисків та зменшує навантаження на очі при
Артикул производителя: BITW24D0066
id mcrtr-293974
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Pixus |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип накопителя | SSD |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процессора | |
| Модель процессора | N5095 |
| Тип процессора | Celeron |
| Экран | |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип покрытия экрана | Матовый |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | є |
| Web-камера | є |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Емкость батареи | 39 Вт·год |
| Виробник GPU | Intel |
| Производитель процессора | Intel |
| Встановлена пам'ять | 1 x 8 ГБ |
| Габарити (ШхВхГ) | 363 х 19 х 238 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діагональ екрана | 15.6" |
| Цвет | Grey |
| Количество ядер | 4 ядра |
| Модель відеокарти | HD Graphics |
| Объем SSD | 256 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 8 ГБ GB |
| Операционная система | Windows 11 Pro |
| Порти USB 2.0 | 3 |
| Разрешение | 1920x1080 |
| Тип відеокарти | інтегрована |
Информация для заказа
- Цена: 18 986 ₴


