
Ноутбук Lenovo ThinkBook 16 G6 IRL, Arctic Grey, 16' (1920x1200, IPS), Core i5-13420H (8x2.1-4.6 GHz), 16Gb DDR5, 512Gb NVMe, UHD
40 510 ₴
- Нет в наличии
- Код: 140033
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Освіжіть робочі будні з новим ноутбуком Lenovo ThinkBook 16 Gen 6.
Підніміть планку свого звичайного робочого дня з новим ThinkBook 16 G6 IRL Arctic Grey (21KH00T5RA). Створений для бізнес-професіоналів, які цінують потужність і продуктивність у поєднанні зі стилем і вишуканістю.
Процесор й графіка
Вбудований процесор Intel® Core™ i5-13420H 13-го покоління забезпечує неперевершену продуктивність незалежно від завдань. Завдяки 8 ядрам, 12 потокам і високошвидкісній тактовій частоті цей потужний процесор забезпечує безперебійну багатозадачність і високу продуктивність. У поєднанні з інтегрованою графікою Intel® Iris UHD Graphics ви отримаєте бездоганну картинку, незалежно від того, чи працюєте ви з цифрами, чи розробляєте дизайнерські проєкти.Пам&#
Артикул производителя: 21KH00T5RA
id mcrtr-294667
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Тип накопителя | SSD |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процессора | |
| Модель процессора | Core i5-13420H |
| Тип процессора | Core i5 |
| Экран | |
| Тип матрицы | IPS |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| 5G/4G/3G модуль | немає |
| Bluetooth | є |
| DisplayPort | немає |
| HDMI | є |
| LAN-порт | є |
| USB 3.х | 2 |
| USB 3.х Gen 1 | 2 |
| USB Type-C з підтримкою DisplayPort | є |
| Web-камера | є |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Емкость батареи | 71 Вт·год |
| Виробник GPU | Intel |
| Производитель процессора | Intel |
| Встановлена пам'ять | 1 x 16 ГБ |
| Габарити (ШхВхГ) | 356.67х17.9х233.13 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діагональ екрана | 16" |
| Цвет | Grey |
| Комплектація (сумка; рюкзак; чохол) | немає |
| Кількість USB Type-C | 2 |
| Кількість слотів розширення пам'яті | 2 |
| Количество ядер | 8 ядер |
| Модель відеокарти | UHD Graphics |
| Об'єм HDD | відсутній |
| Объем SSD | 512 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ GB |
| Операционная система | без ОС |
| Оптический привод | без приводу |
| Порти USB 2.0 | немає |
| Підсвічування клавіатури | є |
| Підтримка Thunderbolt | є |
| Разрешение | 1920x1200 |
| Сенсорний | Нет |
| Серия | Lenovo ThinkBook |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Сканер відбитка пальця | є |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип покрытия экрана | антивідблискове |
| Объем встроенной памяти | 512 GB |
Информация для заказа
- Цена: 40 510 ₴


