-26%

Планшет Huion Inspiroy Dial 2 (Q630M), черный, 5080 lpi, 356.6х207 мм
10 582 ₴
7 824 ₴
- В наличии
- Код: 140035
+380 (98) 153-48-87
КС- +380 (67) 249-48-482ий
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Завдяки подвійному циферблату, шести програмованим клавішам і двом кнопкам перемикання функцій Inspiroy Dial 2 забезпечує швидкий доступ до меню інструментів і найбільш часто використовуваних функцій, що може значно полегшити робочий процес і привести до безмежної творчості.

Ключові особливості планшета Huion Inspiroy Dial 2
- Подвійний циферблат, подвійна ефективність. Inspiroy Dial 2 оснащений подвійним циферблатом і підтримує швидкий доступ до радіального меню Windows. Ви можете легко запрограмувати їх на виконання різних функцій, включаючи збільшення або зменшення масштабу полотна, регулювання розміру пензля, скасування, прокрутку сторінок, регулювання гучності тощо.
- Програмовані клавіші для підвищ
Артикул производителя: Q630M1
id mcrtr-294749
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Huion |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Bluetooth | є |
| Вес | 710 г |
| Гарантійний термін (міс) | 6 |
| Діагональ | 10.1" |
| Количество клавиш | 7 |
| Роздільна здатність LPI | 5080 |
| Разрешение экрана | 5080 lpi |
| Розміри | 357 x 207 x 8 мм |
| Розміри робочої поверхні | 267x167 мм |
| Совместимость | Android, Mac OS, Chrome OS, iOS, Windows |
| Тип | Планшет |
| Тип бездротового підключення | Bluetooth |
| Тип подключения | Комбінований |
| Формат | А4+ |
Информация для заказа
- Цена: 7 824 ₴


